Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-22, 19:41   #49
nippy
Przyczajenie
 
Avatar nippy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Cool Dot.: Inny WAX?? Ktoś uzywał??

Kami123 dzięki na info Mnie też się wydaje, że zagraniczny Wax chyba raczej nie nadaje się na mocno zniszczone włosy, bo na moich nie zrobił zupełnie nic...
Kurcze... byłam wczoraj w dwóch aptekach i w żadnej nie mieli polskiego Wax'a, kobitka z jednej powiedziała mi, że może sprawdzić czy są w hurtowni no i dzisiaj miałam przyjść. Niestety w hurtowni też nie było Zdesperowana postanowiłam, że zamówię go przez internet. Wybrałam opcję przesyłki kurierskiej, więc myślę, że do końca tygodnia powinien do mnie dotrzeć Jak na razie postanowiłam dodatkowo ratować włoski również od środka i łykam tabletki. A tak nawiasem mówiąc, to sama jestem sobie winna za taki stan rzeczy (włosów), bo w przeciągu roku robiłam trwałą, potem rozjaśnianie a niedawno farba... Cieszę się, że mimo tego wszystkiego jakoś się trzymają i całkiem nie powypadały No cóż, mam nadzieję, że moja maseczka szybko do mnie dotrze.
__________________
"...Mowa jest źródłem nieporozumień..."
nippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując