Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 19:01   #4
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Primery, bazy mineralne - wątek zbiorczy

No to zaczynamy

Po pierwsze - ja potrzebuję dobrego primera, który utrzyma w dobrym stanie ( z pomocą podkładu of kors ) mój świecący nos... I tak zaczęłam testować...
Dry Flo - o matko ... tragiczny wysuszacz... Bieli, pyli i niesamowicie wysusza... bardzo wysusza... Przesusza... Matowała mnie średnio...
Kaolin z EDM - zdecydowanie wolę jako finisz, bo jako primer się średnio spisuje. Trochę mnie wysuszał, czasem pojawiały się skórki edit: to jednak wina krzemionki Kaolin jest OK
Następnie sięgnęłam po puder bambusowy z BU - dla mnie cudo Świetnie matuje, współgra z podkładem (używam EDM matte) i służy mojej cerze Mam wersję solo i tę z dodatkiem owsa, jednak ta pierwsza mi bardziej przypadła do gustu Pomieszałam też bambusa z kapką NR summer bronze i mam super finisz Tak więc dla mnie jeden z numerów jeden
Drugi numer jeden to puder ryżowy - na nim mat utrzymuje mi się nawet do 8-10 h (co u mnie jest niezłym wyczynem) . Kocham ten wycofany już z EDM, jak i ten z oferty CS.
Krzemionka (czysta) - baaaaaaaaaardzo służy mojej buzi, nie wysusza. Daję ją albo solo, albo mieszam odrobinkę z bambusem w celu wzmocnienia efektu. edit... no niestety... wysusza mnie początkowo działała dobrze, potem już nie

Tyle miałam okazję wytestować i dalszych testów nie przewiduję, bowiem swoje typy już znalazłam

Tak więc wiedzma poleca ryż i bambusa



[ info dla Moderatorek może zróbmy listę najpopularniejszych primerów z odnośnikami do stron ? mogę pomóc ]
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-02-10 o 16:22 Powód: poprawki :)
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując