Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry żel do mycia twarzy/cera wymagająca. Czekam na propozycje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-17, 22:57   #30
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Dobry żel do mycia twarzy/cera wymagająca. Czekam na propozycje:)

to nie hasło to prawda , jeśli chcesz poznać całą ofertę to mogę przesłać Ci cennik na e-mail , albo więcej ulotek i opisów pocztą, lub zajrzyj na moją stornę www.ocean-urody.pl - tam jest sklep i są opisane kosmetyki , nie przy wszystkich są zdjęcia ,ale są opisy i ceny.Od tych cen Wizażanki mają 5 % rabatu . W sklepie jest na razie URLOP , ale wyjątkowo możemy zrealizować teraz zamówienie.
Od kilku lat prowadzę salon patronacki firmy Norel , dlatego myślę,że możesz mi zaufać i uwierzyć ,że te kosmetyki są dobre i niedrogie (jest jeszcze takie zestawienie ). W moim Studio wszystkie zabiegi są wykonywane właśnie na kosmetykach Norel. Jak na moje 10 -letnie doświadczenia to jest to pierwsza firma , która mi się nie znudziła, nie rozczarowała i nie zrobiła niczego o co mogłabym przestać ją lubić a przetestowałam już wiele - również drogie,ekskluzywne.Jesli będziesz miała pytania do mnie to możesz pisać na e-mail :beata.krajnik@ocean-urody.pl postaram się odpowiedziec w wolnej chwili.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując