Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KITY mineralne
Wątek: KITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 11:17   #2
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: KITY mineralne

Cera normalna, skłonna do przesuszeń i zanieczyszczeń.

1. podkłady
  • Lumiere (formuła Flawless Face) - podkład fantastycznie kryje, ale niestety daje mocno pudrowe wykończenie i potrafi się zważyć oraz zebrać w zmarszczkach mimicznych
  • Joppa Minerals (formuła Full Coverage i Morning Dew 2in1) - formuła FC daje bardzo pudrowe wykończenie, formuła MD raz wygląda pięknie raz tragicznie, wiec jest dla mnie zbyt nieprzewidywalna, poza tym MD chyba mnie lekko zapycha
  • Everyday Minerals (formuła Intensive) - podkład świetnie kryje, ale ostatnio daje u mnie niestety zbyt pudrowe wykończenie; kiedyś podkład ten był dla mnie idealny, teraz nawet potrafi się zwarzyć
  • Buff'd (formuła Original, Concealing) - bardzo trudne w aplikacji zwłaszcza na filtry, pozostawiają smugi trudne do roztarcia

2. cienie

  • Pure Luxe (odcień Vanilla) - tylko ten jeden kolor jest póki co dla mnie klapą; bardzo słabo napigmentowany, nie chce też trzymać się powieki

3. róże/rozświetlacze/bronzery

  • Na razie na prawdziwe klapy w tej kategorii na szczęście nie trafiłam.

4. pudry/primery

  • Everyday Minerals (Finishing Dust) - daje koszmarne wykończenie, podkreśla każdy włosek na skórze i wyglądam po nim jak oprószona mąką

5. korektory
  • Joppa Minerals (odcienie Yellow i Bisque) - oba w ogóle nie chcą wtopić się w skórę, odznaczają się na twarzy i szybko się zcierają

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-22 o 16:17
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując