Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KITY mineralne
Wątek: KITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 16:33   #9
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: KITY mineralne

Cera dojrzała, mieszana, przetłuszczająca się w strefie T; mała skłonność do naczynek, niewielka skłonność do zapychania, troszkę przebarwień, niespodzianki tylko czasami

1. podkłady
  • Buff'd w formule Original - nie do użycia, grudki, gruba warstwa i tynk + mega zwarzenie. Generalnie MASAKRA
  • Joppa w formule Full Coverage - wcale nie duże krycie, a ciężko rozprowadzić. Tynk i wysuszona skóra
  • Lumiere Cashmere - połysk zamiast rozświetlenia i podkreślony każdy włosek
2. cienie
Tu brak mi dużego doświadczenia
  • EDM Frost Bitten oraz Floathing Feathers - mało pigmentu, ledwo widoczne, słabo się trzymają
3. róże/rozświetlacze/bronzery
  • EDM Sundey Brunch - miał być ładny ożywiacz cery, a niestety to niezła cegła

4. pudry/primery
  • Finishing Dust EDM - po użyciu efekt przypruszenia mąką, każdy włosek widoczny
  • Lumiere Veena Silk Veil - to nie puder tylko nabłyszczacz; pewnie jako nabłyszczacz byłby całkiem ok tylko ja nie lubię nabłyszczaczy i nie tego oczekiwałam.

5. korektory
  • wszystkie korektory Joppa czyli Biscque, Porcelain i Light Multitasking - nie stapiają się ze skórą, są bardzo widoczne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-14 o 13:39 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując