Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KITY mineralne
Wątek: KITY mineralne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 23:33   #12
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: KITY mineralne

Cera mieszana ze skłonnością do niespodzianek i do przesuszania się Tłuściata strefa T

1. Podkłady

  • Joppa - tragedia jeśli chodzi kolory/ żadna z formuł również nie podpasowała. Na Twarzy robi mi się maska mimo tego, iż nie nakładam tego dużo. Na nosie po przypędzlowaniu flatim dość porządnie robi się błotko.
  • Lauress - z bólem bo myślałam, że się polubimy kolory są świetne ale to co ten podkład potrafi zrobić z moją twarzą (przy każdej formule) przyprawia mnie o zawroty Podkład się waży i robi błotko nie tylko na nosie ale wszędzie dokoła ... Poza tym słabe krycie. Próbki są małe ... Po kilku próbach z każda formuła zrezygnowałam całkowicie
2. Róże

  • Joppa - ładne kolory ale zbyt mocne - łatwo można skończyć jak matrioszka
3. Primer

  • Joppa - Simple Radiance , Original Finishing Silk- w ogóle nie działają ich pojawienie się na mojej twarzy niczego nie zmienia
4. Korektory
  • Joppa - znowu Joppa ale cóż nie polubiliśmy - korektory tragedia - kolory są straszne , nie mam pojęcia komu mogą pasować , trwałość znikoma
  • EDM - mały wybór kolorów -brakuje mi żółtawych odcieni wśród kolorów - dodatkowo po jakimś czasie nałożony punktowo kolor jakoś się rozbebesza i robi się maź co jednocześnie z podkładem się nie dzieje
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując