Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co w sobie zmienić? (zdjęcie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-07, 11:24   #15
xzetx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Dobrze dobrane okulary mogą Cię upiększyć, a nie oszpecić, naprawdę. Musiałabyś sie skonsultować ze specjalistą, który dobierze okulary do Twojego kształtu twarzy. Nie będzie to tanie, wiadomo ile kosztują same okulary, ale jest to inwestycja na lata.

Druga rzecz to makijaż, nawet jeśli nie lubisz się malować, to powinnaś mimo to podkreślać np. rzęsy, co optycznie powiększy Twoje oczy, które faktycznie, ogromne nie są Ja używam podkładu BeBeauty dostępnego w Biedronce, za ok 8zł, bardzo wydajny i dla mnie bardzo fajny. Tuszu używam z rossmana, taki różowy "Extreme lashes volume mascara", cena niecałe 10zł.

Trzecia rzecz to brwi, na tych zdjęciach nie widać ich zbyt dokładnie, ale widać, że nie są zadbane. Pierwszy raz idź do kosmetyczki, ona będzie wiedziała jaki kształt brwi będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie kosztuje to dużo. Wiadomo, że każdy ma inne możliwości finansowe, więc po prostu po wyregulowaniu u kosmetyczki, sama wyrywaj sobie małe, odrastające włoski, by nie dopuscić do zatracenia uzyskanego efektu. Sama tak robię, bo na ciągłe bieganie do kosmetyczki mnie nie stać.

Kolejną rzeczą są włosy, mogą być Twoim przeogromnym atutem, ale również musisz o nie zadbać. Nie musi być to wcale drogie. Wejdź na bloga włosomaniaczki anwen: www.anwen.pl . I poświęć sporo czasu by zagłębić się w tego bloga. Dowiesz się jak pięlęgnować twój typ włosów, naprawdę tanimi sposobami.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

I NIE PROSTUJ WŁOSÓW!! Wyglądasz dużo lepiej na drugim zdjęciu, gdzie masz niewyprostowane!
xzetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując