Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powitanie Magdy
Wątek: Powitanie Magdy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 00:16   #12
magdalenka1972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Swindon (Anglia)
Wiadomości: 56
GG do magdalenka1972
Dot.: Powitanie Magdy

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Cześć Magda.

Zaciekawiłaś mnie, ale nie tym transseksualizmem, a bardziej ponownym powitaniem po tak długiej przerwie.

Zatem - (no bo normalnie olewam ''Witaczy'') bardzo chętnie się przywitam.
.
Milo, ze zrobilas dla mnie wyjatek. A ja, moim zwyczajem, pare slow, dlaczego wrocilam: poratal jest typowo kobiecy i bywaja tu w znacznej wiekszosci kobiety, a ja lubie towarzystwo kobiet, zawsze mi bylo znacznie blizsze. Moze znajda sie takie, ktore mnie nawet polubia?
Juz za moja pierwsza tutaj bytnoscia Wizaz wydal mi sie najlepiej skonstruowanym portalem kobiecym w Polsce, a teraz jest jeszcze lepszy.
I trzeci powod: w ostatnich miesiacach wzielam sie ostro za moja plec i zwyczajnie chce poszerzyc moja wiedze na temat wszystkiego, co z kobiecoscia zwiazane (czytam n/t wszystko z pasja, lacznie z tematami macierzynstwa, ktore - niestety - mi narazie nie grozi; pisze narazie, bo wiem, ze Amerykanie prowadza zaawansowane badania w tej dziedzinie, wiec moze?).Ostatni powod jest taki, ze nie mialam poprzedni razem klopotu z akceptacja na tym forum. Wiadomo, ze to nie to samo, co "real", ale zawsze cos. Moze dzieki mnie dowiecie sie czegos o transeksualizmie i jakos tam zmieni to obraz "tolerancji" polskiego spoleczenstwa? a i ja sie lepiej czuje
magdalenka1972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując