Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powitanie Magdy
Wątek: Powitanie Magdy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-22, 00:25   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Powitanie Magdy

Cytat:
Napisane przez magdalenka1972
Milo, ze zrobilas dla mnie wyjatek. A ja, moim zwyczajem, pare slow, dlaczego wrocilam: poratal jest typowo kobiecy i bywaja tu w znacznej wiekszosci kobiety, a ja lubie towarzystwo kobiet, zawsze mi bylo znacznie blizsze. Moze znajda sie takie, ktore mnie nawet polubia?
Juz za moja pierwsza tutaj bytnoscia Wizaz wydal mi sie najlepiej skonstruowanym portalem kobiecym w Polsce, a teraz jest jeszcze lepszy.
I trzeci powod: w ostatnich miesiacach wzielam sie ostro za moja plec i zwyczajnie chce poszerzyc moja wiedze na temat wszystkiego, co z kobiecoscia zwiazane (czytam n/t wszystko z pasja, lacznie z tematami macierzynstwa, ktore - niestety - mi narazie nie grozi; pisze narazie, bo wiem, ze Amerykanie prowadza zaawansowane badania w tej dziedzinie, wiec moze?).Ostatni powod jest taki, ze nie mialam poprzedni razem klopotu z akceptacja na tym forum. Wiadomo, ze to nie to samo, co "real", ale zawsze cos. Moze dzieki mnie dowiecie sie czegos o transeksualizmie i jakos tam zmieni to obraz "tolerancji" polskiego spoleczenstwa? a i ja sie lepiej czuje
Ależ im posłodziłaś..! . I db. Portal na tłustą piątkę, moim zdaniem (ja szóstek nie uznaję).


Rozmowna widzę jesteś...
Oj. To trafił swój na swego..


Ja nie widzę żadnego problemu w - tutaj Twoim - transseksualiźmie. Ot - po prostu pech. Wyrosło Ci coś więcej, niż sobie tego życzyłaś.
Są tu na pewno wśród nas dziewczyny np. niedoskonałe wizualnie , albo np. bez ręki czy nogi. Albo: zgroza - lesbijki (Żart). Mówiąc dosadnie, ale niezłośliwie czy obraźliwie. Ot. proza życia.

Podejrzewam, że podobnie problemu nie widzi wiele z nas. Tym bardziej - skoro już wiesz .

Myslę, że będzie fajnie, bo nic tak na babskim portalu nie zbliża lepiej od klachania
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując