Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe szaty Biodermy - składy preparatów i nasze wrażenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 03:26   #12
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Nowe szaty Biodermy - składy preparatów i nasze wrażenia.

beoneself - nie rozglądałam się za mleczkiem, więc pojęcia nie mam.

erato - mam identyczne jak ty wrażenia co do tonującej biodermy, bardzo mi się spodobała.
Avene lepi się przy biodermowych filtrach niemiłosiernie, oblepia wręcz twarz, a z biodermą lekko i przyjemnie - jest jednak jedno ale, i to spore ale, ta cudowna wchłanialność nowych preparatów, brak lepkości to właśnie zasługa alkoholu w składzie.

Ja jestem zdania, że producent nie myślał o swoich produktach jako o kremach intensywnie używanych cały rok w miejsce produktów typowo pielęgnacyjnych.
Chyba raczej postawił na komfort używania filtrów na plaży czy podczas ekspozycji słonecznej latem, a więc zapewnił wchłanianie, lekkość, sprawił że filtry się nie lepią. Usunął zatem wszystkie powody zarzutów letnich klientek - dał im komfort na plażę i w góry. Jednak całoroczne używanie tych alkoholowych cudeniek nie przyszło mu najwyraźniej do głowy. To raczej niewykonalne, alkohol jest zbyt wysoko w składzie - bioderma sama zepchnęła się na margines letniej sprzedaży, to moja refleksja. Ale widać z badań marketingowych im wyszło, że się opłaca.

Avene wyraźnie stawia na pielęgnujące właściwości swoich preparatów, i tu zdecydowanie wygrywa w filtromaniaczym rankingu.

Wogóle z niealkoholowych to mamy niestety 2:3 czyli avene, svr kontra vichy, LRP i bioderma po zmianach.
Cóż .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując