Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-08, 15:30   #915
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Nie wiedziałam gdzie umiescic mojego posta, wiec pisze tutaj. Ostatnio w długi weekend bylam w Warszawie u rodziny i moj wujek pokazał mi 2 oryginalne markowe perfumy calvin klein damski taki bialy i hugo boss meski niby wszystko ok, ale wuja powiedzial, ze zakupił je po cenie 100zl kazdy i sa na pewno oryginalne. Perfumy przetestowałam zadnej spirytusowej nuty oryginalna butelka z naklejka tylko zaniepokoiło mnie to, ze nie mialy kodu do tego trwałosc doskonala trzymały sie do nastepnego dnia. Zapytałam sie skad je ma odpowiedział, ze ciotka kupiła u dziewczyny, ktora nimi handluje nie wiadomo skad pochodza jednak sa na pewno oryginalne i nawet na bezcłowce tak tanio nie dostane. Bardzo mnie to zastanowiło czy faktycznie sa oryginalne, a moze pochodza z kradziezy, bo dziewczyna nie handluje duza ilosc i trzeba czekac jak sie zlozy u niej zamowienie, bo wszystkich perfumow odrazu nie ma. Spotkałyscie sie z czyms takim?? Myslałam nawet o kupnie, jednak dałam sobie spokoj to troche dla mnie podejzane. Pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora