Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne= zdrowe= pięknę ????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-10, 08:10   #1
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831

Naturalne= zdrowe= pięknę ????


Ostatnio zauważyłam na forum bardzo dużo wątków ,typu "Nie prostujemy włosów"."Nie farbujemy" ,"Zapuszczamy"

Coraz częściej pojawiają się rady typu "Nie farbuj,zniszczysz włosy" itd.

Mam pytanie" Czy naprawdę uważacie,że włosy naturalne =zdrowe=piękne ??

Pytam,bo sama mam długie,kręcone i od pół roku niefarbowane włosy,nie susze ich suszarką,nie prostuje,nie stosuje preparatów do stylizacji i rzeczywiście są zdrowe,ale na pewno nie piękne.

Jak to zwykle z kręconymi włosami bywa,połysk nie jest jakiś spektakularny,skręt też - przy głowie są przyklapnięte,a od połowy się mocno kręcą (niedługo je obcinam,więc może będzie lepiej,ale wątpię,bo to był mój problem nawet przy krótkich włosach)

Poza tym wszyscy zgodnie mówią,że o wiele lepiej mi w ciemnym kolorze włosów niż naturalnym.

Myślę,że na taką naturalność może sobie pozwolić niewiele dziewczyn,szczęściar,któr e mają ładny kolor i włosy proste lub mocno kręcone.

Nie bijcie,ale przyznam się,że rzadko spotykam dziewczyny z włosami w 100% naturalnymi,które ładnie wyglądają,chociaż na pewno są zdrowe.

Większość dziewczyn,których włosami zachwycamy się na forum,ma je prostowane,kręcone,farbow ane i nabłyszczone ,naturalne na pewno nie wzbudziłyby takich zachwytów

Dlatego pomimo,że jeszcze niedawno zarzekałam się,że już nigdy włosów nie zafarbuje,w tym tygodniu idę do fryzjera ,nie mogę sobie pozwolić na naturalność
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2007-04-10 o 11:07
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując