Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-20, 07:45   #75
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Są fajne, gęste jak na tę długość. Ale syntetyczne= sztuczne, nie zamawiaj. Plączą się, niszczą, błyszczą jak psu jajca, nie są podatne na żadną stylizację. Nie warto. Szukaj naturalnych
Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Kurde... dziś zaatakowałam lumpeks i kolejne dwie sukienki do szafy.... no ale za 8zł to żal było nie brać no....
Pokazuję się w pełnej okazałości w doczepianych, już po myciu i kręceniu no i kiecuszce
skąd ja to znam, hehe też uwielbiam chodzić do szmateksów, chyba jestem uzależniona
włoski fajnie sie zgrały z twoimi, sukienka fajna, taka weselna/ sama była w takim kolorku niedawno na weselu, tylko bardziej pod pomarańcz/

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Wtrącę się
Czy ktoś kiedyś zwrócił Wam uwagę, że jesteście "plastikowe", bo się spostrzegł, że nosicie dopinki? Nie pytam o rodzinę, czy znajomych, bo ich zdania nie zawsze są... No. Pytam o kompletnie obcych ludzi. Jakieś wytknięcie palcami, szepty, itp.?
hmm, dobre pytanie, ale oczywiście że zdarzyły się takie sytuacje.... zwłaszcza kilka lat temu jak miałam platyne na głowe+ przedłużone" na stałe", a obecnie jak ciemne to raczej nie, wiele osób nie potrafi rozróżnić że dopinane włoski- co mnie cieszy... chamskich , niemiłych koment. nie miałąm okazji doświadczyć. raz w sklepie jak byłm i wybierałam szmpon szła laska z chłopakiem, i tak mówi coś takiego"patrz jaki ona szapon wybiera, może nam też tak po nim włosy urosną " hehehe
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Witajcie
Przepraszam ze tak sie nagle wcinam w watek ale mam pytanie- znalazlam na all wlosy od cameron hair- syntetyczne, 150g 47cm. A i syntetyki bardzo odznaczaja sie przy naturalnych wlosach? Bede
szkoda $ na takie włosy, szczerze ci odradzam.... jak by nawet za darmo dawali to bym się zastanowiła hehe, minusy: sztucznie świecą, robi się z nich siano, zbijają w kluski...ogólnie PORAŻKA.
jeśli teraz nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek na naturalne, to się wstrzymaj z kupnem syntetyków bo nie będziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
daj sobie spokój z syntetykami,naprawde nie sa ani ładne ani nie zgrają sie z Twoimi włosami tak jakbyś chciała..
dokładnie,zgadzam się

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Takie małe nawiązanie do mojego nicku... jedyna subkultura jaką się kiedyś interesowałam, Scene Queen.
o kurcze nie wiedziałąm że nawet coś takiego jest.... ale zobaczyłam zdjęcia i tak cos mi to zalatuje EMO

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Aaaaa więc to tak ja byłam kiedyś punkówą,nosiłam do połowy czerwone włosy,miałam 12 kolczyków i glany aż do kolan to były czasy.. 6 lat temu
TY I CZERWONE WŁOSY??? nieźle
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując