Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - troche oryginalnosc??!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-11-13, 08:00   #14
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: troche oryginalnosc??!!

Mam podobne zdanie jak Dominika więc nie będę niepotrzebnie powtarzać. W moim przypadku fryzurę miałam zrobioną super (fryzjerka męczyła się 2,5 godziny - miałam włosy prawie do pasa, a że mam "sztywne druty" w ogóle nie chciały się kręcić i ułożyć), natomiast makijaż... Zrobiłam sobie sama bo nie miałam zaufania do nikogo z mojego miasta. Teraz jak na niego patrzę to jestem załamana.

Mój ślub był pierwszym ślubem wśród znajomych, nie miałam żadnego porównania. Wszystko organizowała moja Mama i wszystko było zapięte na ostatni guzik. Część moich koleżanek musi sobie organizować i finansować śluby sama i to jest dopiero wyczyn.

Ja chciałam suknię w stylu napoleońskim, ale (gdy w końcu taką znalazłam) gdy przynierzyłam okazało się, że wyglądam w niej fatalnie. Jestem dość szczupła od pasa w górę, dół mam szerszy, zwłaszcza biodra. Najlepiej wyglądałam gorset+spódnica. Dodam, że kompletnie nie obchodziło mnie co jest modne a co nie. I nawet nie wiem czy to już wtedy był ten trend czy nie (ale pamiętam, ze artykuł na wizażu o modzie ślubnej ukazał się bodajże dwa lata po moim ślubie). I gdybym ślubowała teraz to też pewnie miałabym suknię tego rodzaju bo zależałoby mi żeby dobrze wyglądać, a nie inaczej. Raczej postawiłabym na jakieś oryginalne dodatki.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując