Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki dobry i skuteczny krem do cery dojrzałej (50+) ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-29, 22:31   #1
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760

Kremy przeciwstarzeniowe


Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Mam 17 lat i chcę zacząć chronić moją twarz przed zmarszczkami. Nie opalam się, stosuję na twarz kremy z filtrem 50+, ale co dalej? Czy w naszych sklepach w ogóle można kupić kremy przeciwstarzeniowe?

Tylko proszę, nie piszcie mi, że w tym wieku to trzeba smarować buzię tylko kremem nawilżającym bo jest młoda i piękna, a dopiero po 30 używać kremów przeciwzmarszczkowych. Wolę zapobiegać niż leczyć

Przeczytałam ten temat: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post34521938 z rewelacyjną radą pani dermatolog - do 25 lat nic z buzią nie robić, ewentualnie lekkie kremy i po 25 roku życia sięgnąć po krem przeciwzmarszczkowy. No dziękuję bardzo, nawet dermatolog radzi czekać aż zmarszczki się pojawią i dopiero wtedy coś z nimi robić?

Wiem tylko tyle, że należy się nie opalać i szukać w składzie kremu witaminy E. Czy są tutaj wprawione Wizażanki, które wiedzą czego w kremie szukać jeśli chce się zapobiec zmarszczkom?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując