Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-21, 23:31   #494
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Strasznie ciemne te korektory, nie? Kryolan z kolei ma strasznie drogie, widzialam, ze sleek ma jakies z pudrem jasne.
Kupie sobie taka paletke t22, dzieki za polecenie.
chcial, nie chcial, brazow nigdy za wiele

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------


Mowie Ci, wez wszystkie pedzle z hakuro, sa swietne i niedrogie, wszyscy je chwala jako odkrycie Ameryki, pedzel h76,77 i 78 wystarczy do blendowania, bo glowny pedzel do cienia bazowego powinna miec, jak zakladam. Ten do brwi rowniez jest bardzo dobry. Jak to bedzie wygladalo rozne pedzle z roznymi raczkami?musi byc ladny komplet. Ja nie jestem w stanie miec roznych pedzli.
aha, bo to medium-dark paleta haha była jeszcze jakaś jasna, ale widzę, że na ladymakeup nie ma.

Co do pędzli "z jednej parafii" to mam to samo, niby teraz mam mixa, ale na dniach wymieniam wszystko na zoevę dopóki wszystkie pędzle były czarne ze srebrną skówką, to było jeszcze ok chociaż moim zdaniem mix hakuro+maestro wygląda całkiem w porządku

@hmyk
tak, szminki nakłada się pędzlem

edit.
na mintishopie jest ta paleta korektorów jasna
http://mintishop.pl/product-pol-4143...row-LIGHT.html

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-10-21 o 23:37
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując