Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 07:03   #495
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Palety sleeka sa bardzo chwalone, wiec ja bym jedna zaryzykowala, sa tanie, a przynajmniej mozna wyprobowac laczenie kolorow, ja bym wziela dla odmiany jakas szara, nazwa bad girl, rozne ciemne akurat beda na sylwestra.
Ja po paletce Acid Sleek'a byłam do tej firmy uprzedzona i nie kupowałam kolejnych. Ale, ale.... te nowsze limitowanki są super, skusiłam się na Del Mar (akurat link w podpisie prowadzi również do zdjęć) - jest zaskakująco fajna. Nie jest to może jakość the Balm, ale maty blendują mi się o wiele lepiej niż maty Inglota, które wydają mi się dość kredowe w konsystencji.

Autorze, pędzle Hakuro możesz brać w ciemno, mają rzesze fanek, są już na rynku wiele lat, sprawdzone i chwalone. Pojedynczej pomadki bym nie brała, jeśli już to lepszy zestaw takich w kasetce - tu też przychodzi z pomocą Sleek albo Inglot. A tak poza tym to zestaw bardzo fajny się szykuje, cieszyłabym się jak dziecko

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Jak to bedzie wygladalo rozne pedzle z roznymi raczkami?musi byc ladny komplet. Ja nie jestem w stanie miec roznych pedzli.
Ja mam taki mix, że szok. Nie przeszkadza mi to wcale

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-10-22 o 07:02
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując