Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 12:22   #496
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
aha, bo to medium-dark paleta haha była jeszcze jakaś jasna, ale widzę, że na ladymakeup nie ma.

Co do pędzli "z jednej parafii" to mam to samo, niby teraz mam mixa, ale na dniach wymieniam wszystko na zoevę dopóki wszystkie pędzle były czarne ze srebrną skówką, to było jeszcze ok
[/url]
No wlasnie jakies duze braki sa u ladymakeup, ja kupowalam swoje pedzle i the balmy u puderka, ale dluga wysylka. Ladniej wygladaja takie same pedzle
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja po paletce Acid Sleek'a byłam do tej firmy uprzedzona i nie kupowałam kolejnych. Ale, ale.... te nowsze limitowanki są super, skusiłam się na Del Mar (akurat link w podpisie prowadzi również do zdjęć) - jest zaskakująco fajna. Nie jest to może jakość the Balm, ale maty blendują mi się o wiele lepiej niż maty Inglota, które wydają mi się dość kredowe w konsystencji.

Autorze, pędzle Hakuro możesz brać w ciemno, mają rzesze fanek, są już na rynku wiele lat, sprawdzone i chwalone. Pojedynczej pomadki bym nie brała, jeśli już to lepszy zestaw takich w kasetce - tu też przychodzi z pomocą Sleek albo Inglot. A tak poza tym to zestaw bardzo fajny się szykuje, cieszyłabym się jak dziecko

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



Ja mam taki mix, że szok. Nie przeszkadza mi to wcale
Wydaje mi sie, ze skoro hakuro sa dobre, to lepiej juz wziac dopasowany komplet do blendowania, poza tym sa o wiele tansze, zawsze mozna zaoszczedzic na pedzlach, a dokupic korektory. Tak czy inaczej, wybrany zestaw jest fajny i napewno dziewczyna sie ucieszy czytalam o sleeku, ze te brokatowe bardzo sie osypuja, no ale ladne sa kolory, zawsze chociaz do przetestowania.

a tak btw, dzisiaj doleciala do mnie zalotka shu uemury i powiem Wam, ze mega wydluza rzesy, chyba musze je podkrecac w polowie, bo az za dlugie sa, podchodza pod linie brwi. Przynajmniej nie maluje sobie juz tuszem powieki, fajnie, ciesze sie z niej
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując