Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 14:36   #498
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Ja kupuję zestaw zoevy ten duży z torbą, jednorazowy wydatek jest ogromny, bo ponad 700zł, ale wychodzi mniej niż 30zł za pędzel + torba gratis. Dobry interes dla osób, które pędzli dużo potrzebują. I też piękny prezent (nawet jeśli trzeba go sobie zrobić samemu, lol). Wcześniej pojedynczo kupowałam hakuro i bardzo je lubie, jedynie z maestro pędzle do rozcierania/różu lepiej mi się sprawdzały :P

A co do sleeków - które paletki polecasz? Ja skończyłam swoją przygodę ze sleekami jak zaczęły ultra mattes wychodzić to już była kolekcja 10 paletek, ale tylko oh so special była moim zdaniem warta uwagi jeśli chodzi o jakość (właśnie dobijam dna ).
Kurde mam ochotę przez ten wątek wytestować te sleekowe paletki do ust. Chociaż myślę też nad inglotem albo tymi szóstkami z maca nie wiem, na co się zdecydować, a palety są dużo wygodniejsze niż pojedyncze pomadki... makijażowe hobby jest chyba jednym z najdroższych

Żeby tak do końca nie offtopować, to u nas jest taki zwyczaj, że jak wiemy, że ktoś coś bardzo chce, to zgadujemy się całą rodziną i zamiast kupować drobne rzeczy, składamy się na coś większego to też jest dobra opcja, jak wiesz, że ktoś z rodziny nie wie na co się zdecydować, może się dołoży do wypełniania kufra


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując