Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 15:17   #499
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałaś? Ciekawe czy by sobie poradziła z moimi prostymi kikutami Maxineczka też ją ostatnio chwaliła. Gdyby była dostępna w UK to bym poprosiła przyjaciółkę o przywiezienie
Kupowalam u Zenka na strawberrynet.com, zaplacilam 45 zl, gratis wysylka. Bez rabatu kosztuje 60 zl. Na all kosztuja 100 zl. W sumie od momentu zamowienia czekalam ok. 1,5 tyg.
Mialam kiedys zalotke, ale efekt nie byl tak spektakularny. Nawet nie wiem, jak wpadlam na pomysk tej zalotki, chyba obejrzalam jakis filmik o makijazach, ale nie polski, dziewczyna miala troche inna zalotke shu, ale wtedy wlasnie jej zapragnelam tym bardziej, ze doskwieralo mi malowanie tuszem powieki, chcialam odbic rzesy od nasady i to rzeczywiscie pomoglo. Jak dzisiaj doleciala, szybko machnelam zalotka, pomalowalam i kurde nie widzialam jeszcze czegos takiego, mialam calkiem proste rzesy do gory jak sztuczne, takie dlugie. Coprawda zmienie kat podkrecenia rzes, bo wole miec wywiniete niz takie dlugie, ale efekt naprawde robi wrazenie. Tak, jakbym miala jakies inne rzesy.
W tym filmiku dziewczyna miala jakas inna zalotke, mowila, ze odkad ja uzywa, to nie wypadaja jej rzesy jak po innych zalotkach. Napewno jest miekka ta gabka, poza tym.. umowmy sie.. fajnie miec zalotke z logo shu uemury

Naprawde nie kupilas nigdy nic na truskawie?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Miluchova, ja to lubie tylko jeden kolor pomadki, wiec przynajmniej to mam z glowy zawsze kupuje pudrowy roz
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując