Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 18:16   #503
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Zoeva ma piekna ta paletke w brazach, jedyne co sie obawiam, to jednak lepiej wygladam w matowych brazach. Mam 030 incognito mini paletke z diora i jednak takie perlowe wygladaja inaczej, wole mat plus rozswietlenie kacika, ale napigmentowane super
Salix, jak namyslisz sie nad zalotka, to daj znac, moge Ci ja zamowic i truskawa wysle bezposrednio na Twoj adres domowy, natomiast teraz mam tylko 10 proc. Rabatu, wiec cena wychodzi 54,50 zl, nie wiem, czy Cie urzadzalaby. Mam karte, zaplace swoja, a Ty mi wyslalabys przelew na konto. Chyba, ze sama masz karte kredytowa specjalnie na potrzeby zakupow internetowych, to jako nowy klient dostalabys 5 proc. Rabatu plus bonus, tylko tym bonusem jest stara szminka, jak sie okazalo, bo Jamestown zamawiala.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Ostatnio ogladalam aqua brow i wybralabym nr 15, najjasniejszy do blond wlosow, a brwi mam takie popielate. Kredka 51 chanel i strawberry blond z mac. Tylko, ze ten aqua kosztuje juz 99 zl, natomiadt na nyxa ostatnio 2 dni temu byla w blue city promocja, ze 3 kosmetyk za polowe ceny. To dopiero gratka, moze przed Swietami jeszcze bedzie jakas promocja. Ogladalam tez filmiki ale zagraniczne, i dziewczyny mowily, ze nyx jest nawet lepszy niz aqua brow, bo dluzej sie trzyma i ma wieksza pojemnosc, tylko nie jestem pewna jak z kolorami, bo nie ogladalam, 15 mufe bylaby dla mnie napewno dobra. W ogole podziwiam brwi Maxineczki, ma przepiekne. Dzieki niej nauczylam sie lepiej je malowac.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując