Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 19:28   #508
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: kurferek na prezent? Pretty Pink Deluxe Cosmetics Case

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to masz, nie? http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...atgId=p#DETAIL

Lecę czytać jeszcze jakieś opinie, moje rzęsy są krótkie i nawet jak bym je zgięła o 90 stopni, nie dosięgną mi brwi
Tak, dokladnie ta, klasyczna zalotka, opinie sa mega.
Na stronie shu na prawie tysiac opinii jest ocena 4.9, na makeupalley 4.2, po prostu najlepsza zalotka na swiecie. Na stronie shu kosztuje 20 usd, a ta nowa 24 usd. Wyglada w sumie jak zwykla zalotka, natomiast wydaje mi sie, ze ma lepsze te gumowe wklady. Moim zdaniem na podkreconej rzesie lepiej uklada sie tusz, no i mi sie nie odbija. Przy krotszych rzesach mysle, ze tak czy inaczej otworzy sie oko, bo zamiast rzesy na wprost, bedziesz miala do gory, nalozysz tusz z tymi farfoclami i juz rzesa urosnie ja przynajmniej bylam zaskoczona. Poczytaj, pomysl, czy jest Ci potrzebna, a noz widelec bedzie jeszcze lepsza promocja. Dziewczyny pisaly, ze kiedys kupily ta zalotke za 27 zl. A poprzednim zamowieniu dostalam chyba rabat 15 proc dla powracajacyh klientow, moze dlatego wyszlo 45 zeta, a nie 54. Za 27 mozna by wziac, nie? i zalozymy sklep na allegro z zalotkami

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Albo.. napisz na watku Zenkowym, moze ktoras chcialaby odstapic swoja zalotke, pamietam, ze ktos kupil i nie uzywa, nie wiem, czy nie Jamestown.

Edytowane przez Layla79
Czas edycji: 2014-10-22 o 19:30
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując