Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-26, 22:44   #1
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Lightbulb

Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki


No wiec najpierw przekopalam archiwum, znalazlam sporo artykulow ale byly przewaznie o zluszczaniu buzi kwasami owocowymi u dermatologa itd.
Mi natomiast kosmetyczka zaproponowala zluszczanie kwasem glikolowym na jesieni/wczesna wiosne.Chcialabym uslyszec jakies opinie dziewczyn ktore na czyms takim byly u dobrej kosmetyczki no i dowiedziec sie jak dokladnie wyglada taki zabieg i czy mozna sie po nim pokazac ludziom na ulicy w dzien?Jezeli ktoras z Was jest kosmetyczka to tym bardziej by mi zalezalo na wypowiedziBo jestem uczennica i w tym czasie kiedy bede miala ten kwas pewnie bede musiala chadzac do szkoly ( zadne ferie nie trwaja miesiac;( ), kosmetyczka proponowala mi jeden zabieg na tydzien, dwa.Powiedziala mi ze na mojej buzi mozna cos takiego przeprowadzic bo nie mam zadnych wiekszych problemow.Bylam bardzo zadowolona po zabiegach oczyszczajacych u niej, ale oczyszczanie to inna sprawa niz zluszczanie.Wiem ze po tym pierwszym, moja buzia po trzech-czterech dniach powroci do formy, nie bedzie zaczerwieniona ani napuchnieta.Nie wiem co bedzie cialo sie po zluszczaniu.Wiem ze bede musiala stosowac na buzie kremy z wysokim filterkiem i ogolem nie obciazac jej.Kosmetyczka nie moze tez uzyc bardzo stezonego kwasu ( takie to moga chyba tylko dermatolodzy ) wiec to mnie troszke ale tylko troszke uspokaja.
Te zluszczanie kwasami chce zastosowac zeby usunac przebarwienia po tradziku i tzw"dziurki" ktore zostawila mi kiedys taka jedna kosmetyczka
Czekam na Wasze wypowiedzi Kochaniutkie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując