Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-30, 00:09   #19
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

A to przepraszam, pomyliło mi się z dermabrazją, którą stosuje się pod znieczuleniem, może ją robić tylko lekarz i ma się miesiąc wycięty z życiorysu. A co do mikro - w zależności od gabinetu cena wacha się średnio od 200 do 300zł za jeden zabieg. Nie wierzę, niestety, że jeden zabieg by mi w widoczny sposób pomógł, tym bardziej, że nawet po derrmabrazji, która jest bardzo silna, nie wszyscy są zadowoleni. Takie drogie półśrodki (mikro, kwasy u kosmetyczki) nie są dla mnie, pomagają gora na kilka miesięcy. Może gdybym miała inny rodzaj skóry, byłoby lepiej. Ale jest ona bardzo tłusta, fakt, trądzik po wielu latach wyleczony, jednak ten typ skóry jest non-stop zanieczyszczony przez zaskórniki. Moim głównym problemem jest to, że cierpiałam na tradzik bliznowaty i teraz tez po każdej drobnej krostce zostają przebarwienia, mam jasną karnację i nie ma się co oszukiwać, ale te plamki są widoczne. jeżeli ktoś ma ładną skórę, tzn. normalną, a jego problemem są tylko przebarwienia pozostałe po trądziku, to faktycznie te zabiegi mogą mu pomóc. ale nie mnie
Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę. Pozdrawiam
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując