Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-27, 20:22   #161
mirellam
Przyczajenie
 
Avatar mirellam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja cukrowa-jak ją wykonać w domu?

Od momentu pojawienia sie na Wizazu tematu z masą cukrową chciałam spróbować zrobić ją sama . Oczywiście wcześniej musiałam sprawdzić "sprawozdania" innych żeby mieć pewność że nic strasznego sie nie stanie. Im bardziej zagłębiałam się w lekturze tym moj optymizm opadał, ponieważ peirwsze na co trafiłam to negatywne opinie. Az w reszcie dotarłam na wasze wypowiedzi i znowu naszła mnie ochota na próbe ... z tym że wersjiktórych poznałam po drodze przeszukiwania internetu było multum ale tylko ta z miodem ma az tyle pozytywnych opinii. No i do dzieła ... właśnie sie studzi ... Kolor jak opisywałyście (smak przedobry -> słodycz nie z tej ziemi). Oczywiście jak każda nowicjuszka już jestem po pierwszym popażeniu i troszke mnie paluszek boli ale bedzie dobrze bol juz ustaje hehehe. Robiłam to raczej zgodnie z przepisem trzymalam na gazie do momentu az caly cukier sie rozpusci, nastepnie dolalam troche wody dokladnie nie wiem ile wszystko buchnęło pachnącą pianą która oczywiscie opadala. Co bedzie dalej dowiem sie jak przestygnie. Na razie z chęcią zrobiłabym z tego lizaki heheh pozdrawiam i opisze jak już będę "po"
mirellam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując