Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składniki, których nie powinno się łączyć ze sobą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 10:49   #16
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Cytat:
Napisane przez Kajol
A co z niełączeniem retinoidów i kwasów?- bo ostatnio w prasie kobiecej napotykam już na sprzeczne opinie
HYDRACID α + SVR
zawiera oba te składniki

Cytat:
Napisane przez miiee
A czy mogę łączyć np. skinoren ( kwas azaleinowy) wraz z fluidem neoglisa ( AHA, BHA 10% ). Tzn jedno na dzień, drugie na noc. I jeszcze bym prosiła znawczynie składów, jakby mogły mi pomóc znaleźć odpowiednik fluidu neoglis. Skład podałam w wątku, ale nie otrzymałam odp. I jeszcze jedno : Na kremach podaje się skład, a jeśli dwa kremy mają inne proporcje? To mogą różnić się skutecznością ? Z chemicznego punktu widzenia to wtedy dwie różne substancje...? To czy tzw odpowiednik jest rzeczywiśćie odpowiednikiem?

Moim zdaniem nie.
Ostatnio dostałam do przetestowania dwa kremy o identycznym składzie, były tylko inaczej zhomegenizowane i bardzo się różniły (nawet kolorem).
Widziałam też trzy kremy o identycznym INCI, natomiast emolienty pochodziły od rożnych dostawców i te kremy różniły się diametralnie (kolorem, konsystencją, szybkością wchłaniania).

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-14 o 01:05 Powód: post pod postem
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując