Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:39   #68
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Teraz ja prosze o rade.
Cera normalna w kierunku tlustej, jednak duzym problemem sa zaskorniki i przebarwienia od namietnego wyciskania ( nie moglam sie powstrzymac), do tego dochodza zaskorniki podskorne.

moja pielegnacja narazie jest bardzo uboga, i dobrze by bylo ja czyms uzupelnic.

NA DZIEN- filtr Klorane mleczko 50+ (na poczatku wrazenia straszne, ale moge przy nim uzywac pudrow z talkiem i mika, a nie stac mnie na drogie pudry bez tego ani na Avene bez parsola. POza tym nakladajac 1 ml mozna go scierpiec)
NA NOC- ancederm ( narazie uzywam codziennie, ale nie mam przez to kiedy uzyc zwyklego nawilzacza, bo w dzien filtr, w nocy acnederm)

Dlatego mam taki plan:
1. codziennie rano przemyc twarz hydrolatem rozanym( czy to zmyje acnederm dobrze?) potem serum z witamina C a na to filtr
2. w jeden dzien acnederm wieczorem a w nastepny tonik BHA i jakis nawilzacz (ja stosuje calme hlc ziai, ale moze zaproponujecie cos lepszego)

I teraz w przerwie na acnederm ( bo chyba nie mozna tego stosowac caly czas) stosowac glinke zielona i maseczke aspirynowa.

Dodam ze twarz zmywam zelem calma hlc
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując