Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 19:38   #88
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
czyli zamiast wydawac 70 zl na Active C lub redermic ok 80zl to moge z powodzeniem zasatapic je tym:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

nie jest gorsze w działaniu?

dzieki dzieki dzieki
Dokladnie tak to ktore wkleilas ma silikony..niektore dziewczyny narzekaly na tlustosc, ja osobiscie wlasnie zamowilam to prostsze serum
C15EF http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html bo boje sie ze to flavo mnie zapcha i gorzej sie bedzie wchnlanialo, musisz tylko wieziec ze te seru z tej stronki maja konsystencje wodnista bardzo co mi np sie podoba ale ktos z np sucha cera moze wolec kremowa konsystecje Active c, i apropo skutecznosci mysle ze to serum bedzie bardziej skuteczne ze wzgledu na 15% wit C - w Active C masz tylko 5%
Porownaj sobie sklady
Serum BU Flavo:
Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Water, Propylene Glycol, Ascorbic Acid (witamina C - 15%), Hyaluronic Acid (Deionized Water, Sodium Hyaluronate), Silicones Complex (Dimethicone (and) Cyclopentasiloxane (and) Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer (and) Dimethicone/PEG-10/15 Dimethicone Crosspolymer), Ethyl Alcohol (5% w/w), Glycerin (2.5%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Ferulic Acid (antyoksydant - 0.5%), Glyceryl Monostearate (emulgator - składnik olejku z wit.E), Mentha Piperita (Peppermint) Oil (0.05%)

Serum BU c15EF
Deionized Water , Propylene Glycol, Ascorbic Acid (witamina C - 15%), Ethyl Alcohol (5% w/w), Glycerin (2.5%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Ferulic Acid (antyoksydant - 0.5%), Glyceryl Monostearate (emulgator - składnik olejku z wit.E)

Active C cera mieszana
aqua, glycerin, cyclopentasiloxane, ascorbic acid, propylene glycol, nylon-12, sodium citrate, dimethicone, copolyol, acrylates copolymer, disodium EDTA, methylparaben, propylparaben, parfum

O ocene skladu to juz L_V musze prosic bo ja sie nie znam kompletnie a ona ekspertka
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując