Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-11, 18:23   #194
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Od tygodnia testuje nowy krem, przypadkiem go uzylam bo mialam juz taki przesusz ze nie wiedzialam czym sie ratowac - to kremik mojego syna do buzi, Johnson's Baby Soothing Naturals, krem intensywnie nawilzajacy. Na drugim miejscu gliceryna ale o dziwo nie zapchal mnie! Cudownie szybko sie wchlania, skora po nim jest mega gladka, no i nie musze dodawac, ze super sprawdza sie pod mineraly. Szkoda, ze wlasciwie codziennie musze sie filtrowac
Pranie napisz mi coś o konsystencji tego kremu, proszę. Czy jest tłustawy, gęsty, może masz porównanie do Liliputza lub Humektanu? Zainteresowała mnie Twoja wypowiedź, ale u mnie tłustawe kremy w ogóle się nie wchłaniają, dlatego staram się ich unikać.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktory z hydrolatow do cery tlustej/tradzikowej z BU polecacie pod mineraly??
Moim ukochanym hydrolatem jest oczarowy, kupuję go zawsze w największych, półlitrowych butelkach (Mazidła). Bardzo też polecam szałwiowy i różany, ale oczar jednak jest dla mnie naj.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja je traktuję jako toniki oraz używam do spryskania skóry po nałożeniu podkładu i korektora.
Ja tak samo je stosuję. Nie wyobrażam sobie, żeby hydrolaty miały zastąpić krem nawilżający, ale za to tonują, wygładzają i dodatkowo pielęgnują moją cerę fenomenalnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując