Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy można zmieszać 2 kolory henny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-04, 22:15   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do Beatki i "wtajemniczonych" wizazanek.

Nie znam tej henny.Ja kupuję zawsze Refectocil (jest w paście) i można ja mieszać - można uzyskac taki kolorek jak chcesz - poza tym czym dłużej trzymasz hennę na brwiach czy rzęsach tym ciemniejszy kolor uzyskasz.
Ostatnio wypróbowałam hennę Dalia i mimo ,że dziewczyny nie pochwaliły jej w KW to ja mam inne zdanie - zrobiłam ją już u kilkunastu osób i u wszystkich efekt jest bardzo ładny i trwałość też bardzo dobra (nawet wydaje mi się ,że lepsza niz Refectocil),do tej henny nie dodaję jednak tabletki dołączonej do zestawu ale wodę utlenioną kupioną w aptece, poza tym papka musi byc dość gęsta tak aby pokryła dokładnie włoski - i trzeba trzymać dłużej niż Refectocil - zauważyłam też ,że zdecydowanie mniej szczypie w oczy niż Refectocil - wadą jest to ,że trzeba mieć dużą wprawę w nakładaniu jej na rzęsy (samodzielnie raczej nie da się dokładnie tej henny nałożyć), z mieszaniem henny proszkowej nie eksperymentowałam - tę w paście możesz mieszać - ale możesz kupić też grafitową - może będzie Ci lepiej pasowała
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując