Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-24, 10:50   #79
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Teraz mój nieszczęsny policzek ma rozdzerzone pory i wgłębienia dziury po tej masakrze ale blizn już nie ma ( tylko takie po świeżych pryszczach góra 1 miesiąc - znikające szybko min po kwasach i chyba dax cosmetics) No i zrobiłąm sobie włąśnie zdjęcie mojego polika bez żadnych pudrów i kremów (co zdaża się tylko rano) włąśnie teraz przekłądam go na komputer i pokarze wam jak wygląda. Nie jest co podziwaiać ale po tym co miałąm na twarzy ( przebarwienia) to duży postęp. Teraz walcze z resztą.
milcia, posiadam policzek bardzo podobny do Twojego A nawet dwa , chociaż muszę powiedzieć, że po kilku miesiacach Zoracu wyglądają lepiej - struktura skóry jest jakby równiejsza, te dziury nie znikną, ale naprawdę widać spłycenie nierówności, powierzchnia jest gładka, a pory są czyste. Mam lat równo dychę więcej od Ciebie, ale w wieku 23 lat gębę miałam w strasznym stanie, pomimo leczenia. Uważam, że najwięcej krzywdy wyrządziło mi mechaniczne "czyszczenie" skóry u pożal się boże kosmetyczek, które na siłę albo z użyciem igły maltretowały moją skórę z ropnym trądzikiem. Dlatego przykazanie nr 1: nie drapać, nie wyciskać, w ogóle nie dotykać!!! Nawet jak się zdarzy jakiś pryszcz to trudno, musi zejść sam, najgorsze co można zrobić to go rozdrapać. Jeśli trądzik masz w miarę opanowany, to teraz weź sie za kwasy i retinoidy i myślę, że niedługo będziesz zadowolona z efektów. Do tego wcale nie trzeba żadnych drastycznych zabiegów, za to trzeba anielskiej cierpliwości - ale np. pół roku systematycznego stosowania retinoidów naprawdę da efekty
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując