Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-24, 11:31   #81
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Witaj Erato dawno cię nie słyszałam, dziękuję że się nadal wypowiadasz. Co do zdjęcia to mój drógi policzek wygląda podobnie ale wgłębienia są trochę głębsze, .Piszesz że powinnam stosować retinoidy o ile dobrze pamiętam to one też są na recepte a zolac kosztuje coś ponad 40 zł.
A co do duszenia to wiem że jak nie dotyka się pryszcza a tym bardziej zaskórnika to sam ładnie zniknie ale moje dłonie chyba nie współgrają z mózgiem i mają jakąś samowolkę bo same lecą na te pryszcze i choć w głowie słyszę głos "nie drap daj spokój" to ręce i tak robią swoje
Wiem, znam to. Nie pozwalaj sama sobie na usprawiedliwienie typu "nic nie mogę na to poradzić, bo ręce same robią swoje". To nie jest tak. Ty panujesz nad swoimi rękami, nad ciałem i nad umysłem. Warto nad tym popracować, chociaż wiem, że to jest naprawdę trudne. Ale takie zachowanie to jest samozniszczenie
Zorac jest drogi, to fakt. Ale warto wydać 40 zł na Zorac, który ma szansę coś zdziałać, niż kilka razy po kilkanaście zł na specyfiki, które nic nie zdziałają. A tanszy jest np. Atrederm, jeżeli nie masz problemów naczyniowych, to może być Atrederm.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując