Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-25, 17:46   #90
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Do Justa 79 miło mi słyszeć że atrederm jest silniejszy od kwasów ( wreszcie coś bedzie działać) Piszesz że muszę używać filtrów ale ja bardzo żadko wychodzę z domu czy w domu też mam ich używać ?
Ja tak słabo się na filtrach znam więc czy może to być filtr zawarty w podkładzie. Kupiłam sobie podkład astor który zawiera filtr SPF 20.

I najważniejsze co do opalania ja mam tak zamiar skończyć używać kwasy i atrederm w kwietniu a już od maja czerwca jak pogoda dopisze opalać się czy moge?
A czy intensywnie ja zawsze robie tak na początku ciepłego sezonu się pare dni mocno opalam ( jestem jasnej karnacji ale moja skóra jest przyzwyczajona do słońca nigdy mi skóra nie schodzi i nie opalam się na czerwono tylko na brązowo-złoto) i potem jestem brązowa całe lato a sniada jeszcze zimą reszte lata sie nie opalam tylko przebywam czasem na słońcu. Czy po tej kuracji mogę opalać tważ bez obawy że wyjdą mi plamy. Ile muszę odczekać gdy odstawie kwasy i atrederm.?
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując