Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-09, 17:03   #667
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Sa dwa kolory, 1 i 2, tylko 2 nie mam pojecia, gdzie dostepna. W KWC Kate30 pisala o obydwóch kolorach

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6453& recenzja=100156
Zatem jest nadzieja!

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kiedyś można było dostać inny kolor Clarinsa na Truskawie, chyba właśnie tego, o którym pisała Kate. Ale już dość dawno go nie widziałam.
Rozumiem, więc chyba trzeba polować na niego....

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza z tymi upodobaniami kosmetycznymi również Poczytałam w wątku Twoje opinie o Masterpiece Max (i ponieważ uwielbiam Hypnose ) kupiłam, zobaczymy jak się będzie spisywał

Co do odcienia, bo o tym chciałam tak w zasadzie napisać To o ile dobrze pamiętam to w recenzjach na KWC widziałam jak któraś wizażanka (chyba Kate30?) wspominała o tym, że udało jej się upolować inny odcień, więc wygląda na to, że gdzieś jest dostępny
Jelonku to teraz będę czekać na opinie, troszkę się boję
Ja gdy kupiłam Masterpeice MAX to po kilku dniach rzuciłam w kąt.

Po 1,5 miesiąca (chyba..) znów umalowałam nim rzęsy ale zamiast jednej nałożyłam dwie warstwy- może nawet trzy.
Jest to jeden z niewielu tuszy które można nakładać warstwowo i nie mieć przy tym grudek czy pajęczych nóżek.
Jak jest świeżutki to się nie osypuje, później niestety już tak, ale dopiero po całym dniu.
Cały czas go używam, tylko on potrafi tak mocno podkreślić moje wyliniałe rzęsy.


Czytałam recenzję Kate30. Wychodzi z tego, że ciężko zdobyć tę dwójkę, więc powoli już zacznę się za nią rozglądać.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora