Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolczyk w języku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-20, 18:47   #14
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Talking Dot.: kolczyk w języku

Ja mialam kiedys kolczyk w brwi i w nosie ,nie liczac uszu. W brwi nie bolalo ani troszke za to w nosie ,wole tego nie wspominac Zrobilam mi aparatem do uszu (poszlam do kosmetyczki ) i potem wyjela ten co wbija sie przy "wystrzale" i probowala wsadzic kolczyk ten co przynioslam ...oczywiscie jej sie nie udalo ,wiec znowu w to samo miejsce wbila pistoletem ,i potem jesczcze chyba mnie bolalo ok 3 miesecy jak nie dluzej. Przy zabawie z psem kolczyk gdzies zniknal :O i juz go nie zalozylam wiecej .
Ale ostatnio powaznie myslalam nad kolczykiem w jezyku. Z mojego bliskiego otoczenia mial moj kolego i kolezanka .Kolezance wygoilo sie idealnie , ma zupelnie czysciutkie ,zero bolu ,nie miala zadnych klopotow.
Kolega zas mial klopoty ,papralo mu sie . Podobno nie mozna rzez 2 tyg (chyba) jesc nic stalego tylko zadkie plyny ...podobno A on jest zarloczkiem ,takze nie sadze zeby wytrzymal 2 tygodnie bez paczusia moze to przez to ,sama nie wiem .
Ale szczerze to na serio sie nad tym powaznie zastanawiam , podoba mi sie ten kolczyk nio ....
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując