Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-24, 14:55   #15721
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hej Zamówiłam ze 2 tyg. szminkę nabłyszczająca Coco Rum i niestety muszę ją zwrócić... Jest twarda, w ogóle się nie błyszczy a na powierzchni powstały takie ziarenka jakby piasek ... Uzywałam ją kilka razy więc chyba mogę wymienić? Długo trzeba czekać na wymianę?
Pozdrawiam
Mam tą szminkę i z tego co piszesz, masz trefną. Wymiana trwa pewnie kilka tygodni.

Nie było mnie kilka dni (wyprowadzka, wyjazd...), a wy tyle stron nabiłyście!!! W końcu się przekopałam.
Zwykle miałam zamówienia 250-500zł miesięcznie, a teraz ledwo 30zł zebrałam :/ Nie znam tu, w Bytomiu, jeszcze nikogo, więc nawet nie mam komu dać katalogu. Liczyłam, że zaliczę wszystkie darmowe kosmetyki Planet Spa, a nawet pierwszego pewnie nie dorwę. Beznadzieja! Proponowałam nawet, żeby moje klientki z Wrocławia poskładały zamówienia, a ja bym im wysłała pocztą lub przywiozła w lipcu, ale nie.
Tragedia.

I co mam zrobić?

Pozdrawiam pozdrawiam wszystkie i mam nadzieję być częściej na forum, bo w końcu podłączyłam tutaj Internet.

Miłego dnia.

PS. Pozatym chciałam się załapać na kilka opakowań chusteczek z netto, ale widzę, że już nie ma...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora