Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-14, 16:55   #12
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: zniszczone włosy!!!

Witam !! Ja tez mam ten problem, jeszcze nie dosc ze farbowane to po trwalej. Co moge polecic? Chyba to co uzywalam i najbardziej mi pomoglo. Na razie sa to takie suche informacje, bo znalazlam ten topik i chce szybciutko odpowiedziec, ale obiecuje ze jeszcze wroce do tego tematu. A wiec zaczynam: dobra okazala sie odzywak Gliss Kur -regenerujaca bez splukiwania. Wlosy byly miekkie, latwo sie ukladaly i jakby nabraly zycia . Otrzymala takze dobre noty na KW. Pozniej probowalam maseczki Nivea Hair Care - trzyma sie ja chwilke, a wlosy sa po niej superowe! Pomoglo choc troszke. Dobre efekty daje Pantene ProV, ale razem szampon+odzywka. teraz testuje Sunsilk, tez z odzywka i nawet, nawet. A co do wlosow farbowanych i w dodatku blond, czytalam o takiej serii L"Oreala, dostepnej w salonach fryzjerskich. Niestety nazwy nie pamietam, ale poszukam !! Niektorym pomaga zwykla nafta kosmetyczna, ale na to potrzeba czasu
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora