Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-14, 17:08   #13
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: zniszczone włosy!!!

bardzo Ci dziękuję.właśnie używam wspomnianej przez Ciebie odżywki gliss kur i owszem chwalę ją sobie.ale jednak jak dla moich włosów to chyba odrobinę za mało-ja je 8 razy utleniałam!!!w ciągu ostatnich 7 miesięcy!!!niezły ze mnie aparacik.hehe.a co do tej serii do włosów blond, to też się nad tym zastanawiałam, jednak to na dłuższą metę nie ma sensu, gdyż chcę już zrezygnować z tego blondu(białego w zasadzie)-zbytnio dokucza mi farbowanie odrostów.no i włosy się nieustannie niszczą.a poza tym już mi się znudziło. nie jestem normalna.
ale przy okazji polecam ci maseczkę do włosów własnej roboty z żółtka,czterech łyżek oliwy z oliwek i łyżki miodu.naprawdę pomaga.trzymasz to godzinę,głowę owijasz folią , a na to ręcznikiem.efekty doskonałe-tylko trzeba powtarzać co jakiś czas.mi pomaga-zrobiłam jak dotąd 3 razy i nawet jakoś wyglądam.a przede wszystkim-mam w ogóle jeszcze włosy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora