Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-25, 14:40   #344
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
jakie olejowanie??który wax? i czy po toniku Alpecin nie zauwazyłas u niego wzmozonego wypadania??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


to trzeba popytac, na allegro widzialam stara wersje
olejowalm go wszytskim co chcialam pzretestowac.
najlepsza byla amla.
wax angielski ten w pudelku z napisami brazowymi firmy apple costam.
w 2 tyg od rozpoczecia stosowania alpecinu wlosy po porstu przestaly leciec - a bylo straznie - jak mu nakladalam pierwszy olej to mialam czarne rece.
mysle, ze w koncu po latach odpowiednia pielegnacja tez robi swoje (bo jak pisalam wlosy bardzo wymagajace - okropny baran).
a o nowe baby wloski podejrzewam wax

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia19011983 Pokaż wiadomość
Ja poważnie myśle o zakupie Nisim fast, wczoraj patrzyłam na allegro i on kosztuje około 105 zł, ale nie pamietam dokładnie. ciekawa jestem czy poskutkuje.
zawsze mozesz sprobowac.
moze akurat.
ja natomiast jestem po 3 serii, dwie pierwsze zaliczylam we wrzesniu i pazdzierniku, teraz koncze kolejna i moge powiedziec z czystym sumiieniem - jakbym te pieniadze wydala na diete "porostogenna" to bym pewnie miala o wiele lepsze wyniki.
lekko przyspiesza, ale u mnie to jest wynik moze 0,5 cm wiecej miesiecznie. wiec bez szalu,
ale i tak , konczac ten zestaw planuje jeszcze jedna serie w kwietniu
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-25 o 14:35
laudik jest offline Zgłoś do moderatora