Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przechowywanie koralików i biżuterii-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 01:20   #28
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Przechowywanie

Pytanie i prosba o porade - w czym przechowujecie? W watku o sklepach internetowych wyszly rozne propozycje, a to pudelko po jajkach, a to pudelko po rybkach ale ja szukam czegos, co pozwoli utrzymac porzadek i zeby sie jakos prezentowalo.

Na razie mam:
1. komodke FIRA 9 szufladek, gdzie trzymam koraliki szklane, metalowe i plastikowe w torebkach strunowych
2. dwie walizeczki na srubki Rubbermaid z koralikami modelinowymi (ale sie juz robi ciasno)
3. Pudelka z IKEI jedzeniowe z roznymi "kawalkami", tzn koralikami wybranymi na konkretna ozdobe, klebkami drutu etc.
4. Pudelka kupione w Tesco za 4 zlote 6 sztuk, takie 6x6x7 cm, przyprawowe, do trzymania smietkow, figurek i innych niewiadomocosiow.

Poszukuje natomiast najsprawniejszej metody przechowywania koralikow, z ktorymi pracuje. Dzisiaj upolowalam, zupelnym przypadkiem, zestawy "do wieszania obrazkow" w Tesco. Zestaw jak zestaw, haczyki i inne zawieszki, ALE byly w cudnej malutkiej walizeczce srubkowatej, takies 10x6 cm, glebokosc 2, 6 przegrodek. Wlasnie wsypalam tam koraliki do aktualnej roboty i bede sprawdzac, czy to to, ale moze macie jakies lepsze patenty?

Zaznaczam, ze potrzebuje czegos na przechowywanie nieuzywanych (zastapic czyms te FIRE, niewygodnie sie w niej wyszukuje) oraz na przechowywanie elementow obecnej robotki (sama robotka moze byc osobno). Owszem, moge elementy do obecnej zsypac razem do jednego pudelka, ale nigdy nie lubilam zadan kopciuszkopodobnych i nie chce mi sie ich potem rozdzielac z powrotem

Kiedys probowalam polaczenia pudelka po landrynkach i pudelek po malych drazetkach, ale jak jest kilka pojemnikow, to zawsze sie cos zgubi albo wysypie, a ja czesto pracuje w pociagach
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując