Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić z włosami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-01-09, 07:59   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Co zrobić z włosami?

Witaj Olu
Na pewno nie wolno scinac Ci dlugich wlosow. Zwlaszcza jesli lubisz sie w takiej dlugosci.
Przygotowuje wlasnie artykul poswiecony pielegnacji dlugich wlosow, wiec prosze o odrobine cierpliwosci.
Natomiast tak krociutko to sadze , ze powinnac na razie uzywac szamponow do wlosow mieszanych - tlustych przy skorze glowy i suchych koncowkach ( np. Garnier'a, z serii Kerastase Bain Normaliseur Bivalent; lub Rene Furterera szampon w Mleczku Curbicia)
Natomiast odzywiaj i regeneruj przede wszystkim koncowki. Raz w miesiacu jak siegniesz po dobra maseczke to wystarczy, a przy tym nie obciazy Ci dodatkowo wlosow, np. krem-maska z serii Gliss Kur, czy krem Karite z serii Rene Furterera.
Natomiast jesli rozdwajaja Ci sie koncowki, to podcinaj je regolarnie co dwa miesiace, ale tylko odrobine i najlepiej w salonie fryzjerskim.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując