Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 09:04   #2565
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Hm, trudne pytanie. Znam laski, co żyć bez tej esencji nie mogą. Ja do nich nie należę, ale to może z tej przyczyny, że moje doświadczenia to półtorej butelki. (nie to, że drugie pół wylałam, z jakiegoś powodu, tylko miałam dwie rózne pojemności: 215 i 150ml). Owszem, podczas użytkowania cera moja był gładsza i jakby bardziej "zwarta". Jednak muszę zaznaczyć, że stosowałam też wtedy kremy SKII. Byc może to byc zasługa tychże także. Ale mam koleżanki, co tylko na esencji "jadą" i sobie chwalą. Myślę jednak, że aby w pełni zauważyć efekty, trzeba być wiernym esencji dłużej niż przez jedną flaszkę - tak jak w/w znajome. Jest to kosmetyk, który pobudza naturalne procesy, a to wymaga czasu. Nie jest jakąś emulsją z silikonami co da natychmiastowy efekt. Dlatego jeśli ktoś chciałby kupić sobie najmniejszą pojemność , poprzestać na tym i liczyć na cuda, to może sie zawieść. Tu raczej trzeba zainwestować troche czasu - no i pieniędzy. Jeśli ktoś ma jedno i drugie, myślę, że się nie zawiedzie. Jednorazowy zakup najmniejszej pojemności chyba bym jednak sobie odpusciła - no, chyba, że dla kaprysu, w nagrodę za cośtam, np. nie zjedzenie tej pysznej tarty z czekolady...
a ja wczoraj zamówiłam właśnie tą najmniejszą pojemność, no nic przetestuję i zobaczę, jeżeli oczywiście coś będzie widać zamówiłam też dwa małe kremiki SKII, ale to raczej z myślą o mamie, no może jeden zostanie ze mną i jeszcze skusiłam się też na małe opakowanie tego kremu Dr. Ci:Labo, strasznie jestem ciekawa co to przyjdzie No i kończę zakupy azjatyckie, przynajmniej do puki nie zużyję zapasów
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując