Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Charmine Rose
Wątek: Charmine Rose
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-02-20, 16:47   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Charmine Rose

Gosiu! Ja jeszcze pamiętam jak to jest w szkole - my miałyśmy do dyspozycji kosmetyki dr.Eris - i wiesz moje wrażenia po tych kosmetykach są takie jak Twoje po Charmine Rose (też przeważnie miałyśmy uczulenia i nie podobały nam się zapachy- mam wrażenie ,że te odczucia spowodowane były przesytem (ciągle te same kosmetyki , te same zabiegi po kilkanascie godzin tygodniowo).Nie namawiam Cię abys pracowała na Charmine Rose - skoro Ci się nie podobają. Jest tyle innych firm - ale uważaj przy wyborze - często jest tak ,że kosmetyki są bardzo przereklamowane.O firmie BanDi nie moge wiele powiedzieć - testowałam te kosmetyki ok. 5 lat temu - nie zachwyciły mnie niczym szczególnym, Thalgo - jak dla mnie jest zbyt popularne ,wiele gabinetów na tych kosmetykach pracuje, ceny zabiegów są dość wysokie , a efekty ... chyba lekko przereklamowane. Maystar spodobał mi się i właśnie rozszerzam swoją ofertę o całą propozycję tej firmy.Myślę ,że w swoim gabinecie będziesz miała okazję testować różne kosmetyki i sama będziesz wiedziała co podoba się klientkom a z czego lepiej zrezygnować.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując