Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-18, 21:08   #486
_Paulinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Paulinka_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
czyli to bedzie 60I. ale mysle ze powinnas najpierw pochodzic w obwodzie 65 a dopiero potem jak troche tkanki tłuszczowej spod biustu zmigruje do miseczki przerzucic sie na 60. 60 moze byc dla ciebie za ciasne jak na pierwsze dobre staniki.
Dziękuje bardzo za rady. Też właśnie tak myślałam, że na początek lepsza ta 65. W weekend chyba się wybiorę na sklepy. ;D

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Aska87 dobrze prawi Na początek lepszy pewnie będzie obwód 65, przeskok na 60 może być zbyt szokujący
Ja z kolei dziś byłam w Yoshi i zakupiłam Panache Porcelain To najbrzydszy stanik, jaki kiedykolwiek miałam, w dodatku w kolorze nude. Ale lezy super i świetnie trzyma, poskakałam w nim bez ramiączek i ani drgnął. A zapinam na pierwsza haftkę(rozmiar 30G). Dawno nie miałam tak ścisłego stanika. Jest też niesamowicie wygodny, nie czuję go na sobie praktycznie. Będę miała co założyć pod sukienkę;D Mierzyłam tez hestię strapless, ale była baaardzo luźna, choć wizualnie przepiękna. I Eleanor Raisin, mmmmm jaki to piękny stanik jest! Gdybym nie te koszmarne ramiączka, to chyba bym kupiła. Jest po prostu powalająca Leżała też bosko, ale ramiączka są straszliwe, jakby od innego stanika:/ Szkoda, bo znacznie psują jego urodę. Obwód rozciągliwy, miska duża.
Też chcę czuć taką wygodę.
_Paulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora