Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 18:47   #508
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam kochane biuściaste,
Byłam dziś u p. Karoliny z Dopasowanej i pomierzyłam sobie staniczki z czego wybrałam dwie Curvy Kate: Emily i Portię. Przy okazji wyszło to, czego się zaczynałam domyślać przy Anastasii Panache na który wydałam w zeszłą sobotę 130 zł w Peachfield, że przy 72/95-96 powinnam jednak nosić 28H (nawet z Portii HH)!! Biedna, śliczna Anastasia jest już za luźna....
To jest chore, ci producenci są po prostu niepoważni! Nie jestem najszczuplejszą osobą na świecie, jak to wogole możliwe? Czy nie można pooznaczać normalnie tych biustonoszy zgodnie z rozmiarem? Dlaczego musimy sie użerać, męczyć i robić za dziwolągi wśród 'prawidłowo' zbudowanych, a już na pewno przed paniami w bieliźniakach? Nawet dla moich koleżanek miska DD to jakiś kosmiczny rozmiar! Nawet nic nie mówię bo one by nie skorzystały raczej (szczupłe i mało-biuściaste)
Jestem zadowolona bardzo z moich nabytków, polecam Wam ten sklep, p. Karolina pomoże dobrać odpowiedni rozmiar, całe szczęście że tam się umówiłam bo przez net nie wiem czy bym sie nie zrujnowala na wymianach rozmiarów
Jestem zadowolona, bo mam dobrze dobrane staniki, ale nie zachwycona, bo niestety modele oferowane na rynku przez producentow nie zachwycają: miski zbyt zabudowane, ramiaczka tylko nieco węższe od rękawów, oczywiście 3 rzędy haftek... A ja mam naprawdę średni biust, i kocham dekolty, a jaki tu dekolt założę kiedy cały mostek zakryty...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora