Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ważne ogłoszenie Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 18:25   #80
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
a co jest złego w obecnej wyszukiwarce?
no wlasnie usilowalam wyszukac watek 'co was wkurza w allegro'...na rozne sposoby (calosc z i bez cudzyslowu, wkurza w allegro, 'wkurza w allegro' itp)...i wyszukiwarka odnajduje po kilka stron watkow z poszczegolnymi slowami...a ponoc ona frazy tez wynajduje...prosze o poinstruowanie co wpisac, zeby konkretny watek po tytule znalezc i otrzymac w wynikach tylko szukany tytul, a nie tytul miedzy setkami innych...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Testujemy - test będzie trwać 14 dni.
Próbujemy zainstalować u nas bardzo dobrą wyszukiwarkę i próbujemy sprawdzić, jak sfinansować 150.000 zł rocznie za jej użytkowanie. Myślę, że jak damy Wam super szukajkę na wizaz.pl, to przeżyjecie niebieskie linki...

Ergo: na razie lecą testy, potem zobaczymy co dalej z niebieskimi linkami...
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
najważniejsze:
- jedno okno wyszukiwania do KWC, forum, publikacji i wszelkich innych
- prędkość działania = szybko
- poprawianie i podpowiadanie słów
- zaawansowane sugerowanie wyników, zapytanie np.: "Christian Dior" wyrzuciłoby listę kosmetyków z KWC, fotek ciuchów z działu Moda i historę samego projektanta, z możliwością filtrowania, sortowania i search refine
- pokazywanie dokumentów powiązanych ze sobą zgodnie z ich relewantnością (moda -> ciuch -> najnowsze kolekcje)

i wiele, wiele innych...
jezeli to nowe cudo ma sobie poradzic z powyzszymi 'klopotami' to testujmy

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Ale ja jestem łysy, a resztki włosów już i tak posiwiały, więc mi to rybka (włosowa)
Życie admina bez fochów nie ma sensu...
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Kurczak, znowu brak focha... No jej, co się z Wami dzieje?
to ja sie zlosliwie logiki czepie w powyzszym.... zeby nasz zdolny administrator nie byl zawiedziony...(brakiem fochow)...i zeby zycie admina sensu odrobine nabralo
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując