Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 15:55   #1084
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

olejki to Hawaiian Tropic. przywiezione z Hiszpanii, 2 juz jakis czas uzywam (od 2 lat) i bardzo lubie, mam po niej ladna skore i kolor. tego 0 nie mam, boje sie go kupic :P ale nie wiem czy powinnam sie bac uzywajac tej 2 wlasciwie
praffinum liquidum, ethylhexyl, methoxycinnamate, benzophenone-3, parfum, cocos nucifera, plumeria acutifolia, magnifera indica, psidium guajava, carica papaya, passiflora incarnata, colocasia antiquorum, aleurites moluccana, theobroma cacao, amyl acetate, aloe barbadensis, lanolin, benzyl alcohol, eucaliptus globulus.
to jego sklad ale ja nie mam bladego pojecia co to wszystko znaczy :P pomozecie mi tu czy skopiowac to do watku o skladach i ich znaczeniu?

mam jeszcze jeden, dopiero co go kupilam, pisze ze ma filtry ale nie pisze jakie... hmmm podejrzane troche :P
nazywa sie PizBuin, a jego sklad to:
aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, butylene glycol, glycerin, c12-15 alkyl benzoate, butyl methoxydibenzoylmethane, VP/Hexadecene copolymer, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, Acetyl hexapeptide-1, dextran, caprylyl glycol, Xanthan gum, potassium cetyl phosphate, cetearyl alcohol, ammonium polyacrylate, isohexadecane, PEG-40 castor oil, disodium EDTA, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, methylparaben, parfum
co o tym myslicie?
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując