Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 16:28   #1085
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Post Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
olejki to Hawaiian Tropic. przywiezione z Hiszpanii, 2 juz jakis czas uzywam (od 2 lat) i bardzo lubie, mam po niej ladna skore i kolor. tego 0 nie mam, boje sie go kupic :P ale nie wiem czy powinnam sie bac uzywajac tej 2 wlasciwie
praffinum liquidum, ethylhexyl, methoxycinnamate, benzophenone-3, parfum, cocos nucifera, plumeria acutifolia, magnifera indica, psidium guajava, carica papaya, passiflora incarnata, colocasia antiquorum, aleurites moluccana, theobroma cacao, amyl acetate, aloe barbadensis, lanolin, benzyl alcohol, eucaliptus globulus.
t
o jego sklad ale ja nie mam bladego pojecia co to wszystko znaczy :P pomozecie mi tu czy skopiowac to do watku o skladach i ich znaczeniu?

mam jeszcze jeden, dopiero co go kupilam, pisze ze ma filtry ale nie pisze jakie... hmmm podejrzane troche :P
nazywa sie PizBuin, a jego sklad to:
aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, butylene glycol, glycerin, c12-15 alkyl benzoate, butyl methoxydibenzoylmethane, VP/Hexadecene copolymer, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, Acetyl hexapeptide-1, dextran, caprylyl glycol, Xanthan gum, potassium cetyl phosphate, cetearyl alcohol, ammonium polyacrylate, isohexadecane, PEG-40 castor oil, disodium EDTA, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, methylparaben, parfum
co o tym myslicie?
jeśli Ci służą te Hawaiian Tropic, to bardzo dobrze

na różowo filtry anty-UVB
na niebiesko filtry anty-UVA(a jednak ma )
na zielono składniki odżywcze(pierwszy olejek ma m.in. olejek z kokosa, wyciągi z jakichś kwiatów, guawy , mango, papai, passiflory, eukaliptusa, aloesu, masło kakaowe, nawet lanolinę -bardzo przyjemny skład i na pewno pomoże pielęgnowac w czasie opalania sama tez bym się na niego skusiła i używała jako oliwki do ciała zamiast balsamu )

ten drugi-PizBuin-strasznie sztuczny skład, żadnych olejków naturalnych za to ma filtr anty-UVA. na pewno nie będzie bardzo tak tłusty, jak ten pierwszy. sądze, że najpierw możesz używac jego(pewnie ma wyzszy filtr), potem tego hiszpańskiego

ale ten pierwszy mnie zauroczył po ile euro je kupujesz w Hiszpanii? szkoda,ze nie ma ich u nas
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując