Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 14:12   #1102
niziutka~
Przyczajenie
 
Avatar niziutka~
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

cześć dziewczyny, czy mogłybyście mi powiedzieć, czy filtr Chanel UV Essentiel ma fotostabilne filtry (jesli tak, to czy sa wysoko w składzie, czy sa skuteczne)? i jeszcze jakieś zapychacze, trochę mnie wysypało i nie wiem, czy to nie jego wina.
podaję skład:
cyclopentasiloxane, zinc oxide, aqua(water), ethylhexyl methoxycinnamate, alcohol denat., isononyl isononanoate, dipropylene glycol, glycerin, neopentyl glycol dicaprate, polymethylsilsesquioxane, polymethyl methacrylate, dimethicone, triethoxycaprylylsilane, peg-9 polydimethylsiloxyethyl dimethycone, propylene glycol, tocopheryl acetate, butylene glycol, parfum(fragrance), hydrolyzed wheat protein, mannitol, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, methylparaben, glycogen, panax ginseng root extract, aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract, tiliacordata wood extract, trimethoxycaprylylsilane, sodium citrate, sodium hyaluronate, chlorphenesin, faex (yeast extract), bht, peg-40 hydrogenated castor oli, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, phenoxyethanol, calcium pantothenate, biotin, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, ci 77891(titanium dioxide).
niziutka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując