Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-17, 20:53   #1123
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia20192 Pokaż wiadomość
Wiem, że włosy Racoon są najlepsze bo byłam u dziewczyny która ma prywatny gabinet i pracuje na tych włosach. Moje podobno też były Racoon słowiańskie - ale gdy zobaczyłam te prawdziwe z Racoon jak one wyglądają i jakie są w dotyku to te które mam na głowie nie mają nic wspólnego z nim. Dziewczyna która przedłużała mi włosy jest bezczelna i nic nie robi sobie z mojej reklamacji. Mam kontakt z jeszcze jedną dziewczyną której robiła włosy, ona złożyła skargę do Racoon i do Izby Konsumenta i nic się nie udało jej wskórać.
Co za kraj, żeby tak można było oszukiwać ludzi bezkarnie. Nawet nis chce sobie myśleć ile już oszukano osób w tym salonie.
No to jest bezczelna !!! Idź ja troszkę postrasz, że razem z tą dziewczyną pójdziecie do gazety i jej zrobicie antyreklamę. Nie mówię, żebyście tak zrobiły ale może coś razem wskóracie. I Ty też powinnaś zawiadomić Racoona. Może coś zdziałają, jak będzie więcej sygnałów. Np nie sprzedadzą jej wosku do przedłużania. Bez tego nie przedłuży żadnej głowy!!
Jedna moja klientka zanim do mnie trafiła chodziła 4 razy składać reklamacje i babka w końcu miała dosyć robienia awantur przy klientkach i jej oddała Spróbuj ją troszkę pomęczyć. Może coś zdziałasz!! Nic nie tracisz, niestety Ty już straciłaś ale może...
Ja daję na moje włosy zawsze gwarancję i po miesiącu (co miesiąc) darmową kontrolę czy zgrzewy są ok. Jak nie to poprawiam na własny rachunek uszkodzone. Klientki noszą te same włosy już 1,5 roku i włoski nadal są super (tylko długość ale na to zamawiają po deczko dłuższych ) Więc Twoje na pewno nie są słowiańskie, a już na bank nie Racoona
3maj się!!
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2008-12-17 o 20:57
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora